SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Shtëpi 300m2 me qira në lagjen Matiqan.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
68729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 300m2 me qira në lagjen Matiqan.
Shtëpia gjendet afër Pompës së benzinës dhe është afër rrugës kryesore.

Shtëpia është dy katëshe dhe ka këtë renditje:
1. Sallon
5. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
3. Banjo
1. Garazhë
Shtëpia ka 24orë rrymë, ka ngrohje qëndrore, ka Kamin si dhe çdo dhomë ka terasë.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »