SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te teatri Dodona
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '15
ID e produktit :
68766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa te teatri DODONA me dokumentacion te rregullt. Eshte renovuar ne teresi para nje viti duke filluar nga kanalizimi, instalimi i ujit me sistem te ri, instalimi i rrymes, sanitarise e deri tek mobilimi modern. Shitet nga pronari. Mund te me kontaktoni ne numrat 044877630 dhe 049552576
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albana
Prishtinë
044877630
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »