SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qera - Apartment for Rent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
68985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme Banesa me qera ne Ferizaj rruga Rexhep Bislimi afer Kishes Katolike Banesat jane te mobiluara me te gjitha pajisjet percjellse per banim dhe me nxemje qendrore. per informata me te hollsishme na kontaktoni ne tel. We offer apartments for rent in Ferizaj Rexhep Bislimi Street near to the Catholic Church. The apartments are ready to live with all the furniture and kitchen equipment also Heating included. for more information contact us on our mobile phone.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »