SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE KATIN 2 PRANE SHTEPISE SE PLEQEVE ```
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:32
ID e produktit :
69011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE PRISHTINE PRANE SHTEPISE SE PLEQEVE E PAS SHKOLLES SAMI FRASHERI, ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 74M2 (80M2), DHE BODRUM 20M2, NE KATIN E DYTE.
STRUKTURA: DHOME DITE, KUZHINE ME TREPEZARI, DY DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON.
ÇMIMI:100.000€


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
SHTEPISE SE PLEQEVE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »