SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 63m2 ne Ulpiane, me dy dhoma te gjumit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
69024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 63m2 ne Ulpiane, me dy dhoma te gjumit.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Çmimi i shitjes eshte 1300euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518 550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »