SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
69045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin e cila gjendet ne Gjilan ne rrug te Ferizajit afer pompes se bezines "Kosova Petrol". Ne katin e pare te shtepis eshte salloni, kuzhina, + kuzhina ndihmese ( shpajz), dhom te gjumit dhe banjo, kurse kati dyte perfshin tri dhoma gjumi, banjo dhe nje shpajz, ka kanalizim, ujesjelles, internet etj.
Informata rreth publikuesit
Rabit
Gjilan
Rr. Lot Vaka [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »