SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qirra 40m2 ne Bregun e Diellit afer "Daxa Electronics"
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
69240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qirra lokalin 40m2, ndertim i ri.

Lokali eshte i pershtatshem per zyre dhe aktivitete tjera afariste. Ka te instaluar nxemjen qendrore dhe 2 WC. Uje 24 ore.

Lokali ndodhet afer "Daxa Electronics", afer caffe "Davidofi", dhe afer "Digi Print" ne Bregun e Diellit.
Informata rreth publikuesit
L
Prishtinë
044220013
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »