SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA ME 20 ARI TOKE NE PEJE
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
2000 m²
Viti i ndërtimit :
2001
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
69301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN "KRISTAL" RRUGA "JETON DEDUSHAJ" NUMER 80,

SHTEPIA KA 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINE, BANJO, SHPAJZ DHE BALLKON, 120M2, DHE 20 ARI TOKE.

SHTEPIA KA MUNDESI ZGJERIMI NE KATE TJERA SEPSE E KA VENDIN/MUNDESINE. SHTEPIA/TOKA KA POZITE TE MIRE EDHE PER NDERTIM TE LARTE (KOMPLEKS BANESOR).

LAGJA KA PLAN URBANISTIK TE RREGULLUAR DHE MIRATUAR NE K.K. TE PEJES.

TEL. 044 100 464
Informata rreth publikuesit
LISI estate agent
Prishtinë
049406409
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »