SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTËPI KOMODE SHUMË E REHATSHME
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Viti i ndërtimit :
1970
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
69334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTËPIA NË SHITJE- SHTËPI KOMODE SHUMË E REHATSHME Shtëpia posedon: • 4 ari oborr dhe ka burim uji me thellësi prej 12 m (bunar te hapur 2009), garazh dhe kasolle për dru. • Leje ndërtimorë • Ka sipërfaqe 110 m2 , 3 dhoma, 1 kuzhine, 1 korridor,1 banjo dhe 1 paradhome • është e mobiluar dhe e gatshme për banim. Zona është e urbanizuar me të gjithë infrastrukturën: kanalizimi, ujësjellës, furnizimi me energji elektrike shërbimet e marrjes se mbeturinave , internet dhe shërbimet e telekomunikacionit. • Lokacioni është shumë i përshtateshe për një jetesë relaksuese me fqinjësi shumë të mirë dhe të qetë , afër gjendet shkolla fillore, xhamia, dyqanet, pompa e derivateve, etj • Ka qasje ne magjistralen Mitrovicë –Prishtinë , 35-40 m larg saj dhe ka qasje te shpejt ne magjistralen e zgjeruar Mitrovicë-Prishtinë • Kjo zonë është në planifikimet hapësinore komunale ku planifikohet ndërtimi i shtegut për këmbësor dhe biçikleta pran magjistrales. • 2 herë është bërë renovimi i përgjithshëm 1999/2000 dhe në 2006-2007 Çmimi : 57 000 €, Pronari: Ilir Rasim Pllana Adresa: Rr. “Abedin Ferizi” ,Vushtrri 42000 Numri kontaktuese: 044 174 873 Vizita e shtëpisë mund të bëhet gjatë vikendeve me përcaktim të terminit kohorë për vizitë.
Informata rreth publikuesit
ILIR
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »