SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA ME QMIM TE VOLITSHEM-KALABRI(KOMPLEKSI RIERA)
Çmimi fillestar :
€750.00
Ju kurseni :
€50.00 (7% zbritje)
Çmimi :
€700.00 Çmimi rritet në €750.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:29
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
69336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne kompleksin Riera (Kalabri pergjat magjistrales dhe perballe spitalit amerikan) e ndertuar nga Lesna.Banesa eshte 107 m2,ne katin e V dhe perbehet nga tri dhoma gjumi,sallon ditor me kuzhine,banjo,toalet,dy ballkona.
Ndertim me standard europian:parket bungu,dritare pvc gjermane me xham te trefisht,dyer druri sllovene…
Banesa eshte me leje ndertimi dhe eshte e gatshme per banim .Kontrata noteriale mund te behet menjeher.
Kontakt:044/142474
Informata rreth publikuesit
ismeti
Prishtinë
044142474
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »