SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia e tipit -B ne fshatin Amerikan
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
325 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
6942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne fshatin Amerikan ne Prishtine. Shtepia eshte e tipit B dhe ka siperfaqe prej 7 Ari, banim prej 325 m2. Shtepia ka kete renditje, nje dhome dite, qendrimi ditore, kater dhoma gjumi, tri banjo, garazhe, podrum, parking para shtepise. Shtepia eshte extra e rregulluar dhe ka edhe xhakuzi, pishine individuale, klimatizim, invertor, ngrohje qendrore gjeotermike, rezervoar uji.......... thjesht shtepia i ka te gjitha qe ju nevoiten per jete luksoze. Cmimi prej 500,000 euro eshte i negociushem, ndersa ky cmim eshte i kalkuluar per shtepi te pamobiluar.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »