SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
€34,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
69530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dhomen e ndejes . Banjon e rregulluar si dhe kuzhinen.
Numri Kontaktus : 044-214-445 .. 049-784-596
Informata rreth publikuesit
dafina
Arberi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »