SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne Shitje Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '15
ID e produktit :
69660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Prishtine ( kolovice e re )
Shtepija ka sip 220m2 dhe 4ari truall.
Shtepija eshte e banueshme dhe gjindet ne rruge kryesore me lokal dhe garazhe.
Per info shtes mund te na kontaktoni ne kta numra: 049818808 & 044929293 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
privat
044929293
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »