SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesat e reja nga Driloni Group, lagje e Muhaxherëve
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
69702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat e reja nga Driloni Group. Banesat jane ndertim profesional dhe shume funksionale, te gjitha materialet dhe pajisjet jane te cilesise se larte, siguri dhe monitorim me kamera, gjelbrim dhe kende lojrash per femije, parkingje dhe dy kate garazha nentokesore, uji dhe rryma 24 ore. Banesat jane me keto madhesi;
- banesa 45.8m², kati i IV, VIII, IX, dy dhomeshe, qmimi 850 euro
- banesa 65.m², kati i V, VIII, IX, dy dhomeshe, qmimi 820 euro
- banesa 82.1m², kati 8, tre dhomeshe, qmimi 820 euro per m2
Garazhat jane me qmim prej 6.000 euro, i diskutushem.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 220 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »