SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 143m2 ne Qender (Rr. Bajram Kelmendi)
Çmimi :
€899.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '16
Madhësia :
143 m²
ID e produktit :
69868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira ne qendren e biznesit "Dodona" ne qender te Prishtines ne Rr. Bajram Kelmendi. Lokali ka 143m2 dhe eshte i renovuar. Gjendet ne katin e pare dhe dritaret jane nga ana e rruges.

Ne ndertese gjinden edhe zyret e:

telegrafi.com
CEED Kosovo
smardonline
topreklama
UNIproject
etj.

Tel: 044/246-882

Gjenovefe Janova
Informata rreth publikuesit
Nati
Prishtinë
049777803
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »