SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli 4 Ari ne lagjen Qendresa me mundesi leje ndertimi P+1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '15
ID e produktit :
69881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Trualli 4 Ari ne Lagjen Qendresa me me mundesi leje ndertimi B+P+1. Trualli gjendet ne hyrje te lagjes.
Trualli ka infrastrukture te plote rruge te shtruar nga dy ane, qasje ne rryme, uje dhe kanalizim . telefon, internet. Dhe ndriqim publik.
Info 045600584
Postuar nëpërmjet celularit. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Construction Management llc
Prishtinë
+37745600584
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »