SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 405 m² ne qender, ne Ferizaj
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '15
ID e produktit :
69884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shpija ka 3 kat dhe 2 ari oborr.
Shpija ka 6 dhoma gjumit, 1 zyre, 2 kuzhine, 3 banjo-WC dhe 1 Garazhe.

Per ma shume info : 044 625 559
Informata rreth publikuesit
Besa
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »