SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Prishtine
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
69917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 65m2, eshte objekt i ri, dhe banesa e pabanuar me pare. Eshte e mobiluar teresisht, me pasisje te reja. Banesa gjendet ne katin e trete, lifti eshte funksional.Banesa ka 2 dhoma gjumi plus salloni me kuzhine. Krejt afer baneses jane kopshti dhe shkolla per femije, poashtu edhe ambulanca.Banesa eshte ne lagjen e re, 3 minuta larg Eulexit me makine. Per informata tjera mund te kontaktoni ne numrin tim, 044723-610
Informata rreth publikuesit
Mire
Prishtinë
Lagja Re, 3 minuta larg Eulexit me makine. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »