SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jepet me qera/shitet/kerkohet b/punim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
35000 m²
ID e produktit :
70145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
stacion karburanti e sherbimesh.ne autostraden prizren -kukes 16km nga dogana e Morines.ne pozicion shme te pershtatshem -2km nga aeroporti i kukesit, 2km nga qyteti ngjitur me autostraden dhe rrugen dytesore.e pershtatshme per zhvillimin e disa biznesevepasi ka 35000m2 siperfaqe
Informata rreth publikuesit
gazmendmuja
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »