SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 65m2 - Emshir ne shitje
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
70147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Emshir.
Nje dhome e fjetjes
Nje dhome e dites me kuzhine
Banjo-WC
Ballkon
Mobile te reja dhe moderne. Cmimi i volitshem. Pronari shqiptar. Diskutohet edhe ndrrimi me truall.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
044 278 655
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »