SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese e re e mobiluar ne qender te Prizrenit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
70164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa 100m2, qmimi 1050€/m2
1. Sallon
2.kuzhine
3.dhome gjumi
4.dhome gjumi ( femije )
5.banjo
6.koridor i madh ( hapsire ) 10m2
7. Ballkon i madh ( prej cdo dhome apo salloni ka qasje ne ballkon )
8.garazhde me podrum ( 24hrs camera ) , sigurim ne ndertese si mirembajtj 24/7
9. Ashensor24h , uje 24hr lidhje direkte dhe e veqant nga hidroregjioni , gjenerator 300kw per krejt ndertesen ( ashensori , hidroforet industriale , ndriqimi ne koridore , ndriqim ne parking dhe ne llamba te nates si dhe per gjitha bizneset qe jane ne ndertese )Ka roletne ( mbrojtese nga dielli ) digjitale me telekomande wiffi, Kabllor kujtesa , ipko si dhe gjithe banesa perfshihet me wiffi internet.
Nxemje qendrore ne tere banesen me kalldaje elektrike,kondicioner BEKO 12she , enlarse ,figorifer 2cope nofrost, friz 80l , aspirator,shporet digjital ,3 tv 42inq smarttv LG me wiffi , dolbi suround 5.1 pioneer ,pictura te perzgjedhura ne italy, dollapet me dizajn italjan plastifikim , set kauqat ne sallon lekur me 2 pale ngjyra ( bardh dhe zi ) mbeshtetset i ndroni sipas shijes.Eshte ne emer timin personal direkt perkthim dhe Nuk eshte hipotek.
Gjendet ne qender te prizrenit ku ne kete ndertese jane bizneset ( minimax, meridian,perball eshte ambulanta 10m, parku i vakefit.
Pamje direkte me kalan e prizrenit , xhamia Sinan Pashes , ana tjeter sheh rruget kryesore rethi te ish-benafi prizren .
Banesa eshte e mobiluar me gjitha paisjet qe i perkasin nje banese te re , cdo gje eshte e zgjedhur dhe e porositur .
Banesa siq po e shihni ne foto nuk ka asnje gje te investohet .per ndertim nuk ka fjal ka izolim 2 fish , me blloka te kuq fasadë , parket te klasit te lart , gjelbrim perreth , fontana si dhe llabat dekoruese per reth nderteses , dyer e xhama te LESNA sllovenia ..dyert e hyrjes te blinduara , ashensor Gjerman KLEEMAN , shkallet dhe koridori jasht jane granit , interphone me camer dhe menagjim i hyrjes ne menyre digjitale.
Kontakt mob&viber 00386 49 105 620, ju mirepresim.
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prizren
049 105 620
Rr.De rada , te stacioni i autobuseve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »