SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
118 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
70168
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat gjinden afer stacionit te autobusave. Ka 3 dhoma gjumi, salloni me kuzhine, 2 banjo, shpajz dhe ballkon. Per me shum detaje 044 / 125-291
Informata rreth publikuesit
Ymer
Pejë
044125291
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »