SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyqan me qera ne Vlore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '15
Madhësia :
20 m²
ID e produktit :
70191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojme dyqan per me qera 20m katrore ne lagjen e vjeter Varosh, ne rrugen e Kishes Ortodokse ne Vlore. Dyqani eshte i pajisur me nje banje dhe ndodhet poshte nje pallati te ri. Mund te perdoret si ambient per kurse private per nxenes shkollash, por edhe per autoshkolla e cdo lloj kursi tjeter.
Cmimi i arsyeshem.
Numri i kontaktit: 0692477042
Informata rreth publikuesit
iridahajdari
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »