SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHes banes ne Apolloni
Çmimi :
€49,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
70216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHes banesen ne Apolloni ne Fush kosov kati 4 hymja e 6
banesa ka 3 dhoma te fjetjes sallon me kuzhin dy banjo dy ballkona me pamje lindje perendim
HYrja oshte e veqant ka nje kat nje banes qetsi dhe rehati maksimale
banesa ka uj nga ujsjellsi batllava po ashtu edhe kazanat 800 litra te montuar

Bej ndrrim me banes ne prishtin 3 dhomshe ne lagjet tophane dragodan , banesat te parku ulpijan dardani etj normal diferencen shtoj pare
Informata rreth publikuesit
Muaz
Prishtinë
044722258
Apollonia 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »