SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA 185M2 NE VELANI APO KAT SHTEPIE ME HYRJE TE NDARE ```
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:38
ID e produktit :
70222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA 185M2 PER SHITJE APO QIRADHENIE NE VELANI AFER SEMAFORIT. NDERTESA ESHTE SHTEPI E NDARE NE KATER BANESA PREJ 185M2.
KATET PER SHITJE:
KATI PERDHESE, KATI I DYTE DHE I TRETE, ME SIPERFAQE BRUTO PREJ 185M2, GJENDJE E MIRE, NDERTIM I RI.
STRUKTURA E BANESAVE SIPAS KATEVE: SALLON I MADHE ME KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, 3 BANJO, 3 BALLKONA
ÇMIMI:850€/M2
QIRAJA:700€, PA MOBILIE
MUNDESI TE NDRYSHME KOMPENZIMI PARA + PRONA SIPAS MARREVESHJES.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »