SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje Veternik
Çmimi :
€215,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:14
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
70225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 3 ari oborr dhe shtepi prej 350m2 .Shtepia ka sallon,kuzhine ,5 dhoma gjumi,3 banjo,terraca,nenkulm ,oborr etj.
www.intercapital-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »