SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen 55m2 e mobiluar ne lagjen Emshir
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
70265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 55m2 ne lagjen Emshir .
Banesa eshte ne objektin e Fitores , eshte ne katin e IV, ka pamje nga rruga.
Banesa eshte komplet e mobiluar.
Banesa ka këte renditje:
- Sallon
- Kuzhin
1 Dhome gjumi
1 Banjo
Koridori
1 Ballkon
Banesa ka nxemje qendrore dhe nxemje te veqant ( me rryme ) .
Banesa ka uje, rryme, lift 24 h


Per informata na kontaktoni ne nr.
044 234 692 ose 049 464 654 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Pristina
049 182 534
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »