SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TE POSTA KRYESORE( TE SEMAFORAT) SHITET SHTEPIA ME DYQAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
1
Madhësia :
170 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
70269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES SHTEPINE ME DYQAN NE QENDER TE GJAKOVES PERBALL POSTES KRYESORE TE QYTETIT (TE SEMAFORAT)
LOKALI ME SHTEPI KA SIPERFAQE PREJ 170 METRASH KATRORE
DHE KA 1.50 ARI
KA LEJE NDERTIMI DERI NE 10 KAT
I PERSHTATSHEM PER OBJEKT AFARIST BIZNESOR

KONTAKTONI DIREKT ME PRONARIN NE TEL: 0443.52166
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »