SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Zyre & Depo te kompletuar e gatshme per biznese
Çmimi :
€670,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
ID e produktit :
70513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Depo e kompletuar me zyre

parcela 25 ari, objekti 700 m2, zyret 3 kate nga 100 m2, kati i trete banese e mobiluar per banim,
parking perpara deri te rruga kryesore,
vendodhja; magjistralja Prishtine-Ferizaj km8 ngjit me fabriken per prodhimin e djathit Magic Ice dhe Nota brilant.
me dokumentacion te regullt, leje ndertimi, kanalizim,internet,agregat, kamera sigurie alarm, etj.
Eshte Totalisht e kompletuar me te gjitha pajisje te duhura

Vetem Per blerst serioze
Nr kontaktues :044401703 , 044401702 , 044507651
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prizren
044401703
Prishtin - Ferizaj km 7 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »