SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
70537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme banesen dydhomeshe me qira prapa eulexit, ish farmedit, shume afer fakultetit teknik dhe QKUK-se, vetem per familje ose studente femra. Tel. per kontakt 044 431 225
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
Shume afer Fak. Teknik dhe QKUK-se [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »