SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në qendër të Prizrenit
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '17
ID e produktit :
70775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitja e një shtëpi në qendër të Prizrenit. Lokacioni ekskluziv. Rruga Sinan Pasha. Nëpër rrugë nga Qendra Kulturore. Shtëpia është dy-katëshe dhe ka 1.65 ar tokë. Çmimi i Fundit €200,000.
Informata rreth publikuesit
Anka
Prizren
+381669260306
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »