SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME QIRA NE LAGJEN NIC VETERNIK ```
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:37
ID e produktit :
70777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOJ SHTEPINE ME QERA NE LAGJEN “NIC’ NE VETERNIK ME SIP. 240M E PAMOBILUAR.
PERDHESA : SALLONI, KUZHINA PLUS NJE KUZHINE E VOGEL NDIHMESE, NJE BANJO ME XHAKUZI DHE NJE BALLKON.KATI I PARE : TRI DHOMA GJUMI, DY BANJO NJERA PREJ TE CILAVE ESHTE E LIDHUR ME NJEREN PREJ DHOMAVE TE GJUMIT DHE TRE BALLKONE.
NENKULMI I RREGULLUAR DHE IZOLUAR E QE ESHTE I PERSHTATSHEM PER FITNESS, ZYRE APO DICKA NGJASHEM.
KA PARKINGUN PER SE PAKU DY VETURA DHE KOPSHTIN E RETHUAR .
UJE 24H, KA REZERVOARIN E UJIT (1000LITRA I CILI ESHTE I VENDOSUR NEN TOKE) DHE BUNARIN QE KRYESISHT PERDORET PER UJITJE TE KOPSHTIT, LARJE TE MAKINES APO DIC TJETER..
NXEMJE QENDRORE ME RRYME DHE ME DRUNJE PERMES TE KAMINIT..POASHTU DYSHEMEJA NE PERDHESE ESHTE ME NGROHJE.
IZOLIMI NE MURET E JASHTME ME TRASHESI 8CM, DYSHEMEJA ME PARKET BUNGU 2 CM, DYERT JANE TE PRODHIMIT GJERMAN, ROLETAT TE ALUMINIT NEPER TE GJITHA DYERT DHE DRITARET E SHTEPISE.
KA ALARM, KABLLOVIK, WI-FI, ANTENE SATELITORE, DRITA EMERGJENTE, ETJ…

CMIMI I QIRASE 800€.
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
VETERNIK [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »