SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne rr.Bajram Kelmendi
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
70800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Pershkrimi i baneses:
-Kati i V-te
-Renditja e baneses:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo,shpajz dhe 2 ballkon.
-Banesa posedon uje 24h,ashensor si dhe parking.


Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Bajram Kelmendi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »