SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN DY BANESA NË ULPIANË
Çmimi :
€144,300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:23
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
70801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN DY BANESA NË ULPIANË TË BANESAT E OFICERVE ME SIPËRFAQE TË PËRGJITHSHME 120.25m2, NJËRA NË KATIN 1, ME SIPËRFAQE 66.78m2, DHE TJETRA PËRDHES ME SIPËRFAQE 53.57m2, TË RENOVUARA DHE MOBILUARA, ÇMIMI 144.300Є.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »