SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qira ne lagjen Ulpiana te fontana, kati i I.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
70814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banse me qira ne lagjen Ulpiana te fontana, kati i I. Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne gjendje te rregullt per jetese. Bnesa leshohet vetem per familjar ose per qifte.

Nr. konaktues: 044 196 117
Informata rreth publikuesit
Fatbardha
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »