SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qira banesen njedhomshe ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
70867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen njedhomshe ne lagjen Ulpiana, banesa eshte e mobiliar dhe eshte ne katin e dyte perball konvikteve.
Per info tjera ne tel.049188526
Informata rreth publikuesit
bela
Prishtinë
049188526
Ulpian [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »