SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESEN ME QERA
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
70885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne FusheKosove rruga NeneTereza (te rrethi), ka 60 m/2 dhe eshte e mobiluar
Informata rreth publikuesit
Robin
Harilaq
Fushekosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »