SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 Shtepi Binjake ne Bregun e Diellit - Kodi 0326
Çmimi :
€700,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
70942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 Shtepi Binjake ne Bregun e Diellit - Kodi 0326

Lokacioni: ish Restorant Davidovi

Siperfaqe: 220 m2 ( pa e llogarit podrumin dhe ballkonet)

Renditjet:

Kati 1

- Sallon me Kuzhin
- Dhom Gjumit
- Banjo
- 2 Wc

Kati 2

- 4 Dhoma Gjumit
- Banjo
- Wc

Kati 3 - Nenkulmi

- Dhom te madhe qe mund te perdoret si dhom rekreacion

Posedon:

- Obor 3.5 ari
- Podrum 80 m2
- Garazhd per Vetur
- Nxemje Qendrore
- Uj24 or me Rezervar
- Laminati dhe Dritaret jane nga druni nga Lesna te porositura enkas me dimensione specifike per te dy shtepite
- Plotesisht te Izoluar
- Te mobiluara pjeserisht

- 2 Shtepit jane njesoj sipas siperfaqes, oborit, planit.

Çmimi per 2 shtepit 700.000 Euro
Çmimi per 1 Shtepi 360.000 Euro


.Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregun e Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »