SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA OSE SHITJE TE BANESAT E HIRETA ```
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:53
ID e produktit :
71039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOJ ME QIRA BANESEN NE KODREN E DIELLIT, BANESAT E HINTA, NE KATIN E PARE (JO PERDHESE), BANESA KA PAMJE NGA LINDJA,DHE ESHTE NJE AMBIENT SHUME I MIRE DHE I QETE PER JETESE, KA NJE DHOME DITE ME KUZHINE, DHE NJE DHOME GJUMI. ESHTE BANESE E RENOVUME,E MOBILUME ME MOBILJE TE REJA.

ÇMIMI I QIRASE: 200 EURO.
ÇMIMI I SHITJES: 35.500 EURO.
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »