SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shiten 19 ARI tokë në Gërmi.
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:24
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
1900 m²
ID e produktit :
71061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 19 ARI tokë në Gërmi.

Toka ka gjithsej 19-ari dhe është e ndarë në dy parcela.
Ndodhet pas rampës të Parkut të Gërmisë në anën e majtë. Përkthimi i menjëhershëm.

Cmimi 22.000Euro për ari. ( i negociueshëm )

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »