SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Objekti në Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:00
ID e produktit :
71149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet objekti me 10.10 Ari.

Objekti me sipërfaqe 2060m2 të shfrytëzueshme posedon:

Kati i parë është lokal.

Kati i dytë posedojnë 10 dhoma me nga një banjo.

Objekti posedon vendparking të mjaftueshëm, garazha dhe bodrume, infrastrukturë të plotë .

Posedon nxemje qendrore dhe klimatizim.

Dyshemeja e tëra pllaka të kualitetit të lartë, dyer dhe dritare të plastikes.

Objekt me leje ndërtimi dhe me plan urbanistik.

Objekti gjendet në rrugën kryesore “ Avdullah Tahiri”

Çmimi i objektit është sipas marrëveshjes.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »