SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banes me qira ne lagjen Mat 1 (afer shkolles Pavarsia)
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
71280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banes me qira ne lagjen Mat 1 (afer shkolles Pavarsia)
*Pershkrimi i baneses:
-Kati: II-te
-Renditja e baneses:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo+wc,shpajz dhe 2 ballkone.(Banesa posedon uje 24 h,ashensor dhe garazh).


Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »