SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Shtepia ne shitje ne lagjen Vneshta.
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
71281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Shtepia ne shitje ne lagjen Vneshta.
*Pershkrimi i shtespise:
-Oborr: 5 ari
-Shtepia 2 kateshe.
-Kati I-re:sallon me kuzhine,dhome dhe banjo.
-Kati II-te:3 dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.(shtepia posedon nxemje qendrore me rrym dhe uje 24 h)
-Ndrim i mundeshem me banese ne qender te prishtines.


Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »