SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tokë me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '15
ID e produktit :
71344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E japim me qera token mbi mist mame te kodra me pamje nga tirana , per reklama dhe antena telefonike . Te interesuarit te telefonojne ne numrin 0696893039
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dini
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »