SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banes ne lagjen Bregu I Diellit 93m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '15
ID e produktit :
71492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat jane te ndriquara,kane shkallë kundër zjarit , lift shindler, , ujë 24 orë, nxemje koleltive , me termoizolim dhe zëizolim të lartë ( dritarët me 3 gjama dhe 3 goma dhe fasada silikone me styropor grafit 12 cm).
Banesa eshte 93 m2
Dhoma:2
Banjo:2
Ballkon:1
Për informata më detale thirrni në tel : 044 151 102 ose 049 451 102,
Ju mirepresim.
Informata rreth publikuesit
Riza
Prishtinë
049456782
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »