SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë Me Qera Ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
71590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera perballe shkolles fillore "Iliria".Shume.Afer vorrit te ibrahim rugoves. Banesa ka 2 dhoma gjumi dhe sallon.Keto foto jane bere me heret sepse banesa eshte akoma me e kompletuar.Banesa eshte ne objekt te ri.Qmimi eshte shume i volitshem.per me shume kontaktoni ne numrin +37745972782.ky numer eshte edhe per viber Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drin
Shtime
045972782
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »