SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
€460.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
71639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesat ne Fushe Kosove,banesat gjenden te posta(te shkolla Selman Riza).Banesat jane te sapo perfunduara.Mund te zgjedhni sipas deshires madhesin e baneses.
Banesat:
I - 67.5 m2
II - 65.65m2
III - 65.65m2
IV - 62.55m2
V - 71.44m2
VI - 68.93m2
Secila banesa ka 2 dhoma,nje dhome gjumi dhe nje dhome pritje me kuzhin, Mund te shihen ne plane cdo detaj
Informata rreth publikuesit
arian
Fushë Kosovë
+37745285166
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »