SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN BANESAT NE PRISHTINE deri ne 36 pa Kamat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
71696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITHEN BANESAT NE PRISHTINE

SHITEN BANESAT NE PRISHTINE deri ne 36 muaj pa Interes (KAMAT)

Banesa eshte punuar me keto materiale:
FASADA: me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme.
DRITARET: Plastikë, PVC Austriake e 3-goma izoluese xhama dysh.
DYERT: Gjermane. Dyshemeja: Laminat gjerman
INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane.
UJE: Furnizimi me uje 24 ore.
NGROHJE QENDRORE:
ASHENSORET: Jane funksional me bateri .
TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor. INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon. Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu. çmimet jane jashtëzakonisht te volitshme si dhe me forma pagese shume te mira.
Ekzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat
55 m²,
52 m²,
60 m²,
87 m²,
76 m²,
85 m².
Banesat janë të pajisura me elemente të sanitarisë së banjos, dyer të kualitetit të lartë, laminat , elementet e ngrohjes qendrore, (me dëshirën e klientit edhe vendosjen e mobileve të cilat vendosen me një shije dhe dizajn të përshtatur me ngjyrat dhe dizajnin e mureve, dyerve dhe dritareve) etj.
Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.

Ju mirë pret ELISAH ISUFI
Telefon Kontakti
+ 377 44 544 881
+ 386 49 186 363 (viber)
e-mail. ; shesimbanesa@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Elisah
Prishtinë
044544881
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »