SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 63m2 në shitje në Ulpianë.
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
71726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 63m2 në shitje në Ulpianë.
Banesa është afër rrethit të spitalit dhe është në katin e IV-të.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Koridor.
1. Banjo
1. Ballkon

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »