SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banes me qira te posta e madhe(mbrapa postes ne Dardani)
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
71786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banes me qira te posta e madhe(mbrapa postes ne Dardani)
*Pershkrimi i baneses.
-Kati I-re
-Renditja:dhome gjumi,sallon,kuzhine,banjo+wc,ballkon dhe shpajz.(ne kuader te cmimit mund te shrytezohet edhe bodrumi prej 5m²)Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »